Venues

#1 – Pekadill’s
        1:00 & 3:00 – JD and the Bee Knees
        2:00 & 4:00 – The Substitutes

#2 – Maple Tree Inn
        1:00 & 3:00 – Asamu Johnson and The Associates of The Blues
        2:00 & 4:00 – Gabrial James

#3 – The Playhouse at White Lake
        1:00 & 3:00 – Tommy Foster
        2:00 & 4:00 – Karen & Eric Smith

#4 – Whitehall Post Office
        1:00 & 3:00 – Bret Balcom
        2:00 & 4:00 – The Illustrated

#5 – Fetch Brewing Co.
        1:00 & 3:00 – John Merchant
        2:00 & 4:00 – Eric Engblade Trio

#6 – City Pocket Park
        1:00 & 3:00 – Blaine Luis Band
        2:00 & 4:00 – Dave Burel

#7 – Veteran’s Memorial
        1:00 & 3:00 – The 313 Trio
        2:00 & 4:00 – Nate Dill

#8 – WaterDog Outfitters
        1:00 & 3:00 – Caly Michigan
        2:00 & 4:00 – The Rupple Brothers

#9 – White Lake Area Chamber of Commerce
        1:00 & 3:00 – The Incantations
        2:00 & 4:00 – Mady Simon

#10 – Covell Park on Bike Path
        1:00 & 3:00 – The Kettle Belles
        2:00 & 4:00 – Joesephellaman Condition

#11 – Bike Path – North
        1:00 & 3:00 – Troy Kaley
        2:00 & 4:00 – Greg Hillebrand

#12 – Rotary Pavillion
        1:00 & 3:00 – Zach Peterson
        2:00 & 4:00 – Sharp Lives

#13 – North Grove Brewery
        1:00 & 3:00 – Nathan Walton and the Remedy
        2:00 & 4:00 – Nomads

#14 – Book Nook & Java Shop
        1:00 & 3:00 – Band Name
        2:00 & 4:00 – Band Name

#15 – Jimmy’s Pub
        1:00 & 3:00 – CORDERO
        2:00 & 4:00 – Chris Clayton Loop

#16 – Sawyer’s Brewing Co.
        1:00 & 3:00 – Nick Veine
        2:00 & 4:00 – Kyle Brown and the Human Condition

#17 – Artisan Market
        1:30 & 3:00 – Mia Christine
        2:00 & 4:00 – HAIVEN, LORRYNNE, Bella Wright

#18 – Weathervane
        1:00 & 3:00 – FlyLite Gemini
        2:00 & 4:00 – Isaac Berkowitz

#19 – Goodrich Park
        5:30-8:00 pm After Party
        Band Jam Session



Venue registration is now closed.

Map of Venues

#1 – Pekadill’s
        1:00 & 3:00 – JD and the Bee Knees
        2:00 & 4:00 – The Substitutes

#2 – Maple Tree Inn
        1:00 & 3:00 – Asamu Johnson and The Associates of The Blues
        2:00 & 4:00 – Gabrial James

#3 – The Playhouse at White Lake
        1:00 & 3:00 – Tommy Foster
        2:00 & 4:00 – Karen & Eric Smith

#4 – Whitehall Post Office
        1:00 & 3:00 – Bret Balcom
        2:00 & 4:00 – The Illustrated

#5 – Fetch Brewing Co.
        1:00 & 3:00 – John Merchant
        2:00 & 4:00 – Eric Engblade Trio

#6 – City Pocket Park
        1:00 & 3:00 – Blaine Luis Band
        2:00 & 4:00 – Dave Burel

#7 – Veteran’s Memorial
        1:00 & 3:00 – The 313 Trio
        2:00 & 4:00 – Nate Dill

#8 – WaterDog Outfitters
        1:00 & 3:00 – Caly Michigan
        2:00 & 4:00 – The Rupple Brothers

#9 – White Lake Area Chamber of Commerce
        1:00 & 3:00 – The Incantations
        2:00 & 4:00 – Mady Simon

#10 – Covell Park on Bike Path
        1:00 & 3:00 – The Kettle Belles
        2:00 & 4:00 – Joesephella

#11 – Bike Path – North
        1:00 & 3:00 – Troy Kaley
        2:00 & 4:00 – Greg Hillebrand

#12 – Rotary Pavillion
        1:00 & 3:00 – Zach Peterson
        2:00 & 4:00 – Sharp Lives

#13 – North Grove Brewery
        1:00 & 3:00 – Nathan Walton and the Remedy
        2:00 & 4:00 – Nomads

#14 – Book Nook & Java Shop
        1:00 & 3:00 – Band Name
        2:00 & 4:00 – Band Name

#15 – Jimmy’s Pub
        1:00 & 3:00 – CORDERO
        2:00 & 4:00 – Chris Clayton Loop

#16 – Sawyer’s Brewing Co.
        1:00 & 3:00 – Nick Veine
        2:00 & 4:00 – Kyle Brown and the Human Condition

#17 – Artisan Market
        1:30 & 3:00 – Mia Christine
        2:00 & 4:00 – HAIVEN, LORRYNNE, Bella Wright

#18 – Weathervane
        1:00 & 3:00 – FlyLite Gemini
        2:00 & 4:00 – Isaac Berkowitz

#19 – Goodrich Park
        5:30-8:00 pm After Party
        Band Jam Session